środa, 9 października, 2019

Targi MEDICA w Dusseldorfie

Podczas tegorocznej edycji targów MEDICA w Dusseldorfie, po raz kolejny odbędzie się międzynarodowa giełda kooperacyjna. Wydarzenie zostanie zorganizowane przez Enterprise Europe Network.

Giełda kooperacyjna to seria dwustronnych, wcześniej umówionych, ok. 20-minutowych spotkań pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów. Uczestnicy giełdy działają w tej samej branży i są zainteresowani nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo w artykule na stronie ośrodka Enterprise Europe Network działającego przy PARP: https://www.een.org.pl/component/content/article/57529:gielda-kooperacyjna-dla-branzy-medycznej-na-targach-medica-2019-w-dusseldorfie.

Podobnie jak w roku ubiegłym, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizuje na targach MEDICA stoisko narodowe, z którego polskie firmy mogą korzystać, by promować swoją ofertę. Szczegóły: https://www.een.org.pl/component/content/article/57147:stoisko-narodowe-na-targach-medica-2019.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.