Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Moskwie organizuje spotkanie z biurami podróży z obwodu kaliningradzkiego.

Spotkanie odbędzie się 7 kwietnia br. w Centrum „Rybna Birża”, w Kaliningradzie (ul. Oktyabrskaya 8) i będzie miało charakter warsztatów stolikowych.

Wydarzenie dedykowane jest wszystkim zainteresowanym współpracą z rynkiem rosyjskim, w szczególności przedstawicielom hoteli i biur podróży. To dobra okazja do zaprezentowania nowych produktów turystycznych, obiektów i atrakcji. To również okazja do spotkania z dotychczasowymi partnerami i wymiany doświadczeń.

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny, uczestnicy pokrywają koszty zakwaterowania, dojazdu.

 

Formularz zgłoszeniowy należy przesyłać na adres: julia.ran@pot.gov.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

W przypadku zgłoszenia się co najmniej 15 osób chętnych do udziału w warsztatach Warmińsko – Mazurska Regionalna Organizacja Turystyczna (W-M ROT) zorganizuje odpłatny transport na trasie: Olsztyn – Kaliningrad – Olsztyn. Koszt takiego transportu to:
– bezpośredni członek W-M ROT – 100 zł. brutto/os.,
– podmiot nie będący bezpośrednim członkiem W-M ROT – 200 zł. brutto/os.

Zgłoszenia na transport przyjmowane będą do 20 marca 2017 r. na adres mmikulska@wmrot.org

W przypadku mniejszej liczby osób lub braku chętnych W-M ROT nie będzie organizowała odpłatnego przewozu osób.

 

Pobierz:
Szczegóły wydarzenia i program
Formularz zgłoszeniowy

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.