Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza na warsztaty:

 

„Projektowanie biznesu z wykorzystaniem narzędzi Business Model Canvas i Value Proposition Canvas„

 

które odbędą się 11 marca 2020r. w godzinach 9.00 – 15.00 w Hotelu Park, ul. Warszawska 119 w Olsztynie.

 

Jest to pierwszy z warsztatów w ramach przedstawienia Modelu Busines model Canvass i prezentacji pitch deck w projektach naukowych i biznesowych. Rejestracja na oba warsztaty jest oddzielna.

 

Warsztaty skierowane są głównie właścicieli bądź pracowników MŚP i osób, które już złożyły bądź planują złożenie wniosku projektowego do Komisji Europejskiej.

Biorący udział w warsztatach będą mieli okazję dowiedzieć się jak skutecznie zdefiniować model biznesowy swojej działalności w oparciu o potrzeby klienta, na co zwrócić szczególną uwagę i w jaki sposób dostosowywać model do zmieniających się warunków otoczenia. W trakcie warsztatów stosowane będą narzędzia: Business Model Canvas oraz Value Proposition Canvas. Warsztaty poprowadzi ekspert: Piotr Nędzewicz z Poznańskigo Parku Naukowo-Technologicznego Fundacji UAM, Kierownik Działu Sprzedaży i Komercjalizacji Badań, Ekspert Komisji Europejskiej. W Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym od 2011 roku odpowiada za rozwój usług z obszaru innovation management.

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona do 25 osób.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztatach prosimy o przesłanie załączonego formularza rejestracyjnego do 08.03.2020 r. do godz. 10:00 pocztą elektroniczną na adres: magdalena.burczynska@uwm.edu.pl lub biurorpk@uwm.edu.pl.

Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane drogą mailową do 09. 03.2020r. do godziny 14.00.

 

Serdecznie zapraszamy!

Zespół RPK PB UE

_________________________

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej

Oczapowskiego 2, 10-719 Olsztyn

tel. 89 523 34 67, fax 89 524 04 94

 

Formularz zgłoszeniowy

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.