wmarr_zarowkaRegionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE oraz Enterprise Europe Network przy Centrum Innowacji i Transferu Technologii zapraszają na warsztaty „SME Instrument oczami przedsiębiorcy”. Warsztaty odbędą się 15 stycznia 2019 r. (wtorek) w godz. 09.00 – 12:50 w Centrum Edukacji Technologicznej „Stara Kotłownia”, sala 2A, ul. Prawocheńskiego 9, 10-720 Olsztyn – Kortowo.

Spotkanie poprowadzi dr inż. kpt. ż.w. Piotr Wołejsza – prezes zarządu Sup4Nav sp. z o.o. oraz Navdec sp. z o.o., który opowie o swoich doświadczeniach i udzieli praktycznych porad przy staraniu się o dofinansowanie w ramach SME Instrument. Warsztaty skierowane są do przedsiębiorców zainteresowanych składaniem wniosków projektowych do SME Instrumentu w ramach programu Horyzont 2020.

Piotr Wołejsza, marynarz, nauczyciel i przedsiębiorca skuteczny w pozyskiwaniu finansowania, zaprezentuje drogę jaką przeszła spółka Sup4Nav aplikując do grantów największego instrumentu wsparcia dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw w ramach Horyzontu 2020.

Instrument MŚP, finansowany z programu Horyzont 2020, skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorstw, które wykazują wysoki potencjał do wzrostu, jak również mają innowacyjną technologię, produkt lub usługę i zamierzają wdrożyć je na rynek europejski i globalny.

„SME Instrument oczami przedsiębiorcy” to warsztaty, podczas których dowiemy się m.in.:

  • Na którym etapie rozwoju produktu/usługi firmy mogą aplikować w tym programie i do której fazy?
  • Od czego zacząć pisanie wniosku, jakie informacje i w jakiej formie umieścić we wniosku?
  • Co przekonuje ekspertów, gdzie mamy największe szanse, czego unikać?
  • W czym pomoże faza I, czy trudno ją rozliczyć, kiedy i za ile faza II?

Będzie również czas na zadawanie pytań.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Rejestracja odbywa się wyłącznie w formie elektronicznej na stronie www.uwm.edu.pl/rpk w zakładce „Szkolenia” .

Ilość miejsc ograniczona do 30 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Pobierz:

program

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.