ZAPROSZENIE NA WEBINAR

EIT Health dla startupów i przedsiębiorców z obszaru innowacyjnej medycyny i opieki zdrowotnej

23 kwietnia 2021 r., godz. 10.00 – 12.00

 

Biuro NCBR w Brukseli – Business & Science Poland (BSP)  we współpracy z EIT Health / Europejski Instytut Innowacji Technologii  (EIT) mają przyjemność zaprosić  na  spotkanie online, które odbędzie się w piątek 23 kwietnia 2021 r.

EIT Health to jedna z największych międzynarodowych organizacji, która zajmuje się edukacją, akceleracją i wdrażaniem innowacji dotyczących opieki medycznej w Europie. EIT Health działa w ramach Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii  wspieranego przez Unię Europejską.

Organizacja szeroko promuje przedsiębiorczość i wprowadza innowacje w obszarach zdrowego życia i aktywnego starzenia się, z nadrzędnym celem poprawy jakości życia i opieki zdrowotnej w Europie.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do szczegółowego zapoznania się z programami wsparcia dla doktorów, przedstawicieli sektora MŚP i startupów, którzy chcą rozwijać swoje innowacyjne pomysły z obszaru medycyny, technologii medycznych, biotechnologii, nauk o życiu  i aktywnego starzenia.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu wszystkich zainteresowanych działających w branży medycznej, którzy poszukują sposobów na rozwój swojego startupu lub komercjalizację innowacyjnych rozwiązań.

Na koniec spotkania przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi z prelegentami.

Pobierz: Agenda spotkania

Rejestracja jest dostępna na stronie:

https://ncbr.clickmeeting.com/eit-health-dla-startupow-i-przedsiebiorcow-z-obszaru-innowacyjnej-medycyny-i-opieki-zdrowotnej

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu: marta.krutel@ncbr.gov.pl

Serdecznie zapraszamy !

Biuro NCBR w Brukseli – Business & Science Poland

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.