W imieniu Biura DMK zapraszamy Państwa na bezpłatny webinar „Zarządzanie ryzykiem walutowym”, który odbędzie się w dniu 26 października 2020, o godz. 11.00.

Program webinaru:

  1. Przegląd rynku (EUR/PLN, EUR/USD i USD/PLN – wszystkie trzy rynki) – około 45 minut – p. Jacek poda zaktualizowany plan działań dla importerów i eksporterów na najbliższe dni i tygodnie. Zaktualizuje prognozy.
  2. EDUKACJA – Zarządzanie ryzykiem wartości magazynu. Wielu przedsiębiorców w zły sposób diagnozuje swoje ryzyko kursowe. Źle postawiona diagnoza powoduje złe reakcje i zły sposób zarządzania ryzykiem kursowym. Przykładem takich często popełnianych błędów jest zdarzenie gospodarcze polegające na zakupie towaru/surowca na magazyn. Wielu importerów nie zdaje sobie sprawę, iż zakupiony towar na magazyn (nie jest to zakup pod konkretne zamówienie odbierającego, lecz jako aktywo, stok magazynowy) należy chronić przed spadkiem kursu walut obcych, a nie przed ich wzrostem. W czasie webinaru podane zostaną przykłady prawidłowego zarządzania ryzykiem oraz przykłady błędnych decyzji i błędnych transakcji zabezpieczających.

Poniżej link rejestracyjny:

https://attendee.gotowebinar.com/register/6762530184353921552

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.