Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie zaprasza do udziału w wirtualnych spotkaniach biznesowych Textile Connect 2021, które odbędą się w dniach 1-4 czerwca 2021. 

Dla kogo: firmy z branży tekstylnej, modowej

Kiedy: 1-4 czerwca 2021

Gdzie: platforma online Textile Connect 2021

W maju 2020 r. odbyła się pierwsza edycja tego międzynarodowego wydarzenia biznesowego dla branży tekstylnej pn. Textile Connect 2020. Wydarzenie zostało zainicjowane przez partnerów sieci Enterprise Europe Network w Szwecji i na Litwie i miało odbyć się w Kownie, ale z powodu Covid-19 zamieniło się w wydarzenie cyfrowe. Wydarzenie połączyło aż 33 kraje świata. Dzięki nowoczesnym technologiom, do udziału w międzynarodowych spotkaniach biznesowych zgłosiło się aż 650 firm nie tylko z Europy, ale także z Bliskiego Wschodu i Azji – Chin, Indonezji. Łącznie odbyło się ponad 540 spotkań pomiędzy kupcami i dostawcami. W rezultacie podpisano wiele umów biznesowych pomiędzy MŚP z całej Europy.

 

Na czym polega giełda?

  • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line, określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać;
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy;
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy; oferty biznesowe
  • Kilka dni przed rozpoczęciem giełdy uczestnicy otrzymują indywidualne grafiki spotkań
  • 1-4 czerwca 2021 odbędą się wirtualne rozmowy

 

Koszty

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

Rejestracja
Rejestracja on-line trwa do 3 czerwca 2021 r. => Zarejestruj się

Zapraszamy do kontaktu:
Magdalena Pętlak, tel. 89 512 24 29, e-mail: m.petlak@wmarr.olsztyn.pl

 

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.