Zapraszamy do udziału w wirtualnej konferencji oraz w spotkaniach b2b z norweskimi firmami działającymi w dziedzinie gospodarki o obiegu zamkniętym „The 4th Norwegian Circular Economy Conference. Knowledge and innovation for circular transition” w dniu 3 września 2020.

Dla kogo?

Wydarzenie skierowanie jest do firm planujących i realizujących projekty technologiczne, w szczególności w następujących obszarach:
– zmniejszenie nakładów materiałowych i surowcowych;
– utrzymanie wartości produktów, materiałów i zasobów przez jak najdłuższy czas;
– minimalizacja wytwarzania odpadów;
– zastępowanie zasobów nieodnawialnych biomasą;
– ochrona oceanów i ziemi przed odpadami i śmieciami poprzez rekultywację istniejących koncentratów, ograniczenie nowych zanieczyszczeń i rozwój biodegradowalnych bioplastików.

Do udziału zapraszamy firmy, które mają pomysł na wspólne przedsięwzięcie biznesowe z partnerem norweskim w ww. obszarach, a w szczególności te, które złożyły wniosek o dofinansowanie w programie „Rozwój Przedsiębiorczości i Innowacje” w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego 20014-2021 oraz Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021.

Koszt i rejestracja:

Udział w konferencji i spotkaniach b2b jest bezpłatny.

Rejestracja na wydarzenie (do 28 sierpnia 2020): https://innovation-for-circular-transition.b2match.io/home

Oficjalnym językiem wydarzenia jest język angielski.
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru uczestników, których profile najlepiej odpowiadają oczekiwaniom strony norweskiej.

Strona wydarzenia: The 4th Norwegian Circular Economy Conference

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.