Ośrodki Enterprise Europe Network zapraszają do udziału w wirtualnej giełdzie kooperacyjnej skierowanej do branży tekstylnej. Spotkania odbędą się w dniach 4-6 maja 2022 r na platformie b2matchTextile Connect 2022. W poprzednich 2 latach w wydarzeniu uczestniczyło ponad 1098 firm z ponad 30 krajów.

 

Dla kogo?                                  

Spotkania adresowane są do firm z sektora tekstylnego. Wydarzenie łączy firmy/projektantów z producentami, usługodawcami i dostawcami z branży tekstylnej i obuwniczej. 

Jak to działa?

  • Uczestnicy wypełniają formularz rejestracyjny online: określają profil działalności, rodzaj współpracy, preferowane terminy spotkań
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu firm 
  • Firmy zamieszczają na platformie swoje oferty współpracy
  • Zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć rozmowy.
  • W dniach  4-6 maja 2022 r. na platformie b2match (tej samej, na której odbywa się rejestracja) odbędą się rozmowy zgodnie z indywidualnymi harmonogramami. Każdy uczestnik będzie miał dostęp do swojego harmonogramu spotkań poprzez swój profil.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Udział w spotkaniach b2b jest bezpłatny.

Zapraszamy do kontaktu:

Magdalena Pętlak, m.petlak@wmarr.olsztyn.pl, tel. 89 521 12 82

 

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.