czwartek, 28 marca, 2019

Wsparcie na internacjonalizację firmy

Regionalny Programu Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Działanie 1.3 Przedsiębiorczość (Wsparcie przedsiębiorczości)
Poddziałanie 1.3.5 Usługi dla MŚP

Dla kogo?
Przedsiębiorstwa (MŚP)

W ramach przedmiotowego konkursu wspierane będą następujące typy projektów:

Zakup przez Beneficjenta usług, które przyczynią się do wzmocnienia pozycji konkurencyjnej przedsiębiorstwa i/lub jego rozwoju, w tym:

  • Usług doradczych i szkoleniowych zwiększające zdolność MŚP do budowania oraz wzrostu przewagi konkurencyjnej na rynku;
  • Usług związanych z internacjonalizacją firmy, tj. usługi doradcze, informacyjne, organizacja udziału przedsiębiorstwa w międzynarodowych targach, wyjazdach biznesowych, misjach gospodarczych.

Minimalna wartość projektu:

  • usługi doradcze i szkoleniowe zwiększające zdolność MŚP do budowania oraz wzrostu przewagi konkurencyjnej na rynku – min. 140.000,00 PLN,
  • usługi związane z internacjonalizacją firmy, tj. usługi doradcze, informacyjne, organizacja udziału przedsiębiorstwa w międzynarodowych targach, wyjazdach biznesowych, misjach gospodarczych min. 20 000,00 PLN.

Minimalna wartość wydatków kwalifikowalnych projektu wynosi:

  • usługi doradcze i szkoleniowe zwiększające zdolność MŚP do budowania oraz wzrostu przewagi konkurencyjnej na rynku – min. 140.000,00 PLN,
  • usługi związane z internacjonalizacją firmy, tj. usługi doradcze, informacyjne, organizacja udziału przedsiębiorstwa w międzynarodowych targach, wyjazdach biznesowych, misjach gospodarczych – min. 20 000,00 PLN.

Maksymalna wartość wydatków kwalifikowalnych projektu wynosi 400 000,00 PLN.

W przypadku projektów objętych pomocą de minimis maksymalny poziom dofinansowania projektu ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 wynosi 85% wydatków kwalifikowalnych na poziomie projektu.

W przypadku projektów podlegających zasadom udzielania pomocy publicznej maksymalny poziom dofinansowania projektu ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa WarmińskoMazurskiego na lata 2014-2020 wynosi 50% wydatków kwalifikowalnych na poziomie projektu.

Nabór: od 30 kwietnia 2019 r. do 29 maja 2019 r.

Szczegóły dotyczące konkursu dostępne są TUTAJ.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.