Szkolenie „VAT w obrocie międzynarodowym – KONSEKWENCJE ZMIAN W PRZEPISACH”, 18 grudnia 2019 r., Olsztyn

Przepisy wspólnotowe w zakresie podatku VAT nałożyły na państwa członkowskie konieczność wprowadzenia zmian w zakresie rozliczania usług w obrocie zagranicznym. Niniejsze szkolenie ma na celu wyjaśnienie znowelizowanych zasad rozliczenia świadczenia usług transgranicznych na gruncie podatku od towarów i usług.

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko – Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie zaprasza na szkolenie „VAT w obrocie międzynarodowym – KONSEKWENCJE ZMIAN W PRZEPISACH”, które odbędzie się 18.12.2019 r. w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie, ul. Jagiellońska 91A.

Szkolenie poprowadzi pan  Hubert Grzyb – wykształcenie wyższe, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, kierunek prawa, aplikację adwokacką odbywał przy okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, złożył egzamin adwokacki i uzyskał tytuł adwokacki. Ponadto złożył egzamin przed Krajową Izbą Doradców Podatkowych i uzyskał tytuł doradcy podatkowego. Prowadzi szkolenia dotyczące VATu, w tym w obrocie międzynarodowym.

 Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przedsiębiorców z województwa warmińsko – mazurskiego.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego oraz własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres: m.majewska@wmarr.olsztyn.pl lub faxem: 89 521 12 60.

Na zgłoszenia czekamy do 13.12.2019 roku.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Pobierz:
Program szkolenia

Formularz zgłoszeniowy

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.