Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego do udziału w warsztatach pt. „Circular Design – projektowanie produktów i usług zgodnie z modelem GOZ”.

 

Data i godzina:

Data: 5 czerwca 2024 r.
Godziny: 9:00 – 16:00 (rejestracja od godz. 8:30)

 

Miejsce:

Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju S.A. w Olsztynie

Olsztyn, pl. Gen. Józefa Bema 3, III p. 

 

Forma:

Warsztaty zostały podzielone jest na bloki tematyczne, które obejmują zarówno teoretyczne wykłady, jak i interaktywne warsztaty. Dzięki temu zdobędziesz nie tylko wiedzę, ale także praktyczne umiejętności, które będziesz mógł zastosować w swojej pracy.

 

Prowadząca:

Warsztat poprowadzi Agata Miryn–Sienkiewicz – założycielka firmy Next Good Thing, specjalizującej się we wdrażaniu strategii biznesowych i projektowych gospodarki obiegu zamkniętego z naciskiem na innowacje. Prowadzi warsztaty strategiczno-kreatywne i konsultacje dotyczące cyrkularnych rozwiązań. Certyfikowany moderator Design Thinking.

Uczestniczka programu Ellen MacArthur Foundation „From Linear To Circular 2021”. Inicjatorka raportu „Odpady od nowa”. Doświadczona w marketingu agencyjnym (Agencja K2) i jako Marketing & Strategy Manager w Deko Eko (dekoeko.com).

Współtwórczyni kursu o projektowaniu cyrkularnym na ASP w Warszawie. Absolwentka SGH. Wyróżniona przez Forbes Woman Polska jako jedna z 10 Liderek Zrównoważonego Rozwoju w 2022 roku.

 

Program:

 

8:30 9:00 – Rejestracja uczestników

9:00 – 10:30 – Wprowadzenie do zrównoważonego rozwoju i modelu GOZ

10:30 – 10:45 – Przerwa kawowa

10:45 – 12:15 – Praktyczne aspekty projektowania zgodnie z modelem GOZ

12:15 – 12:45 – Przerwa kanapkowa

12:45 – 14:15 – Część warsztatowa – interaktywna praca w grupach

14:15 – 14:30 – Przerwa kawowa

14:30 – 16:00 – Część warsztatowa ciąg dalszy, sesja pytań i odpowiedzi, podsumowanie

 

Zobacz pełną agendę

 

Korzyści dla uczestników:

 • Podczas szkolenia zdobędziesz wiedzę w dziedzinie GOZ.
 • Nauczysz się, jak wdrażać zasady GOZ w codziennej pracy projektowej, wybierać odpowiednie materiały oraz stosować cyrkularne strategie projektowe.
 • Poznasz innych profesjonalistów z branży, co umożliwi wymianę doświadczeń i nawiązanie cennych kontaktów.

 

Warunki uczestnictwa:

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

 

Rejestracja:

Aby zarejestrować się na szkolenie, należy do 3 czerwca 2024 r., do godz. 12:00, należy wypełnić formularz rejestracyjny znajdujący się na dole strony.   

Liczba miejsc ograniczona, o zakwalifikowaniu do udziału w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Kontakt:

W razie pytań lub potrzeby dodatkowych informacji, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: een@wmarr.olsztyn.pl.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach!

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

  DANE PRZEDSIĘBIORSTWA

  Nazwa firmy

  Kod pocztowy, miasto

  Ulica, nr lokalu

  Strona www

  DANE UCZESTNIKA

  Imię

  Nazwisko

  Stanowisko

  e-mail

  Telefon

  Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne. Szkolenie organizowane w ramach projektu „Enterprise Europe Network - Wsparcie dla biznesu w zasięgu ręki”, który jest finansowany przez Komisję Europejską oraz budżet państwa.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym przez Warmińsko– Mazurską Agencję Rozwoju Regionalnego Spółkę Akcyjną w Olsztynie, Pl. Gen. Józefa Bema 3, 10-516 Olsztyn (dalej: Spółka), w celu organizacji danego szkolenia.

  Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z informacjami dotyczącym przetwarzania moich danych osobowych. Treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych dostępna pod linkiem.

  Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu zgłoszeniowym w bazie klientów Spółki, w celu umożliwienia kontaktu oraz otrzymywania elektronicznego newslettera, aktualnych informacji i ofert dotyczących różnych form bezpośredniego wsparcia dla prowadzonej przez Państwa działalności, w szczególności w formie dotacji, udzielania pożyczek na rozwój działalności, doradztwa w różnorodnych formach i zakresie oraz organizowania i prowadzenia szkoleń, konferencji, spotkań B2B, misji gospodarczych. Treść informacji dla subskrybentów newsletter EEN dostępna pod linkiem.

  powrót

  KALENDARZ WYDARZEŃ

  PRZYDATNE LINKI

  EEN Olsztyn 2023
  X

  Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.