Szkolenie „E-marketing jako skuteczne narzędzie promocji firm na rynkach międzynarodowych”, 11 czerwca 2019 r., Olsztyn

Chcesz tworzyć efektywne przekazy reklamowe na Facebooku i innych portalach społecznościowych? Szukasz skutecznych narzędzi pozyskiwania Klientów w Internecie? Chcesz poznać techniki i narzędzia marketingu internetowego oraz nauczyć się je stosować?

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko – Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie zaprasza na szkolenie „E-marketing jako skuteczne narzędzie promocji firm na rynkach międzynarodowych”, które odbędzie się 11.06.2019 r. w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie, ul. Jagiellońska 91A.

Szkolenie poprowadzi pani Sylwia Dębowska-Lenart – wykształcenie wyższe, MBA w Akademii Leona Koźmińskiego, Roczny kurs Trenera Biznesu w House of Minds. Właścicielka agencji kreatywnej Lenart Interactive. Zajmuje się budowaniem marek i promocją firm w Internecie. Specjalizuje się w działaniach w social media oraz prowadzeniu działań content marketingowych. Zainicjowała Facebookowe Śniadania Mistrzów, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców z Warmii i Mazur. Publikuje w branżowych mediach. Jest certyfikowanym trenerem biznesu.

 Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przedsiębiorców z województwa warmińsko – mazurskiego.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego oraz własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres: een@wmarr.olsztyn.pl lub faxem: 89 521 12 60.

Na zgłoszenia czekamy do 05.06.2019 roku.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Pobierz:
program
formularz zgłoszeniowy

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.