piątek, 9 lutego, 2024

Newsletter Nr 2 / Luty 2024

W lutowym wydaniu naszego newslettera skupiliśmy się na prezentacji aktualnych możliwości finansowania oraz perspektyw rozwoju biznesu. Mamy dzieję, że okażą się one przydatne dla rozwoju przedsiębiorstw. Poniżej podsumowanie najważniejszych punktów oraz główne wnioski.

Finansowanie

Warto zwrócić uwagę na dostępne źródła finansowania, które oferują wsparcie finansowe MŚP w różnych obszarów działalności gospodarczej (np. ochrony własności, podnoszenia kompetencji i szkoleń pracowników, BHP). Sczególne znaczenie mają także inicjatywy wspierające przedsiębiorczość kobiet oraz pomoc dla przemysłu energochłonnego w obliczu zmieniającej się sytuacji rynkowej.

Wiedza

Szczególną uwagę kierujemy na webinary oraz seminaria biznesowe. Wydarzenia, takie jak „Twoja firma na rynku szwedzkim” czy „Perspektywy rozwoju biznesu w Norwegii”, stanowią doskonałą okazję do zdobycia wiedzy oraz nawiązania kontaktów biznesowych w międzynarodowym środowisku.

Wydarzenia branżowe

Udział wydarzeniach branżowych, to doskonała okazja do prezentacji nowych produktów, nawiązania współpracy oraz poszerzenia swojej wiedzy o najnowszych trendach w branży. Warto sprawdzić wydarzenia pod kątem obecności polskiego stoiska wystawinniczego. To dodatkowa opcja dla zaprezentowania własnych materiałów reklamowych, a czesto możliwość skorzytsania ze stoiska dla celów odbycia rozmów biznesowych. 

 

Aktualne oferty biznesowe oraz przydatne informacje, takie jak możliwość uzyskania pożyczki na rozwój turystyki czy zmiany w regulacjach prawnych, także mogą stanowić istotne wsparcie dla Państwa działalności.

 

Podsumowując, lutowe wydanie naszego newslettera oferuje szereg możliwości rozwoju i wsparcia dla Państwa biznesu. Aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami i wydarzeniami, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera oraz aktywnego uczestnictwa w proponowanych inicjatywach.

 

Sprawdź lutowy newsletter EEN!

 

Aby być na bieżąco z tymi istotnymi informacjami, koniecznie subskrybujcie nasz newsletter! Kliknijcie TUTAJ, aby dołączyć do społeczności przedsiębiorców korzystających z potencjału EEN.

#EENCanHelp

 

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.