Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego do udziału w webinarium pt. „Efektywne strategie rozwoju: Twoja firma na rynku szwedzkim”.

 

Data i godzina:

Data: 28 lutego 2024 r.
Godziny: 11:00 – 13:10

 

Miejsce:

Wydarzenie odbędzie się online, a link do udziału zostanie przesłany zarejestrowanym uczestnikom.

 

Prowadząca:

Webinarium poprowadzi Martyna Zielińska, współzałożycielka SvenPol Consulting. Jej bogate doświadczenie zawodowe obejmuje prowadzenie projektów dla przedsiębiorstw polskich i szwedzkich. Martyna, dzięki płynnej znajomości języka szwedzkiego i kompetencjom międzykulturowym, jest nieocenionym doradcą dla firm aspirujących do ekspansji zagranicznej.

 

Program:

11:00 – 11:10 Powitanie uczestników | Patrycja Kaczmarczyk, EEN WMARR S.A. w Olsztynie
11:10 – 12:55 Twoja firma na rynku szwedzkim | Martyna Zielińska, SvenPol Consulting
12:55 – 13:10 Pytania i odpowiedzi

Zobacz pełną agendę

 

Korzyści dla uczestników:

 • Pozyskanie praktycznych informacji na temat rozwoju firmy na rynku szwedzkim.
 • Możliwość zadawania pytań ekspertowi z obszaru międzynarodowej ekspansji.
 • Rozbudowanie sieci kontaktów biznesowych.

 

Warunki uczestnictwa:

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

 

Rejestracja:

Aby zarejestrować się na webinarium, należy do 27 lutego 2024 r. wypełnić i przesłać znajdujący się poniżej formularz zgłoszeniowy.  

 

Kontakt:

W razie pytań lub potrzeby dodatkowych informacji, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: een@wmarr.olsztyn.pl.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium na temat skutecznego rozwoju Twojej firmy na rynku szwedzkim!

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

  DANE PRZEDSIĘBIORSTWA

  Nazwa firmy

  Kod pocztowy, miasto

  Ulica, nr lokalu

  Strona www

  DANE UCZESTNIKA

  Imię

  Nazwisko

  Stanowisko

  e-mail

  Telefon

  Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne. Szkolenie organizowane w ramach projektu „Enterprise Europe Network - Wsparcie dla biznesu w zasięgu ręki”, który jest finansowany przez Komisję Europejską oraz budżet państwa.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym przez Warmińsko– Mazurską Agencję Rozwoju Regionalnego Spółkę Akcyjną w Olsztynie, Pl. Gen. Józefa Bema 3, 10-516 Olsztyn (dalej: Spółka), w celu organizacji danego szkolenia.

  Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z informacjami dotyczącym przetwarzania moich danych osobowych. Treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych dostępna pod linkiem.

  Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu zgłoszeniowym w bazie klientów Spółki, w celu umożliwienia kontaktu oraz otrzymywania elektronicznego newslettera, aktualnych informacji i ofert dotyczących różnych form bezpośredniego wsparcia dla prowadzonej przez Państwa działalności, w szczególności w formie dotacji, udzielania pożyczek na rozwój działalności, doradztwa w różnorodnych formach i zakresie oraz organizowania i prowadzenia szkoleń, konferencji, spotkań B2B, misji gospodarczych. Treść informacji dla subskrybentów newsletter EEN dostępna pod linkiem.

  powrót

  KALENDARZ WYDARZEŃ

  PRZYDATNE LINKI

  EEN Olsztyn 2023
  X

  Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.