poniedziałek, 9 października, 2023

Optymalizacja podatkowa – szkolenie 23.10.2023 r.

Zapraszamy przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego do udziału w szkoleniu pt. „Optymalizacja podatkowa szansą na wzrost konkurencyjności firm na rynkach zagranicznych”. Wydarzenie odbędzie się 23 października 2023 r. w godzinach 10:00 – 15:00 w siedzibie WMARR S.A. w Olsztynie, Plac Gen. J. Bema 3.

 

Szkolenie poprowadzi Hubert Grzyb – ekspert z 10-letnim doświadczeniem w dziedzinie doradztwa podatkowego, adwokat. Udział w szkoleniu to niepowtarzalna okazja, aby poznać bądź zgłębić tajniki optymalizacji podatkowej i dowiedzieć się, jak może ona przyczynić się do zwiększenia konkurencyjności firmy na rynkach międzynarodowych.

 

Podczas szkolenia nasz ekspert odpowie m.in. na takie pytania jak:

 • Czym dokładnie jest optymalizacja podatkowa i dlaczego jest tak ważna?
 • Jakie są metody optymalizacji podatkowej dostępne dla firm?
 • Dlaczego planowanie podatkowe jest kluczowe dla sukcesu biznesowego?
 • Jak wybrać optymalną formę opodatkowania, biorąc pod uwagę specyfikę prowadzonej działalności?
 • Jakie są różnice pomiędzy legalną optymalizacją podatkową, a nielegalnym uchylaniem się od opodatkowania?

 

Sprawdź agendę

 

Udział w wydarzeniu jest całkowicie BEZPŁATNY!

 

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie poniższego formularza rejestracyjnego. 

Serdecznie zapraszamy!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

  DANE PRZEDSIĘBIORSTWA

  Nazwa firmy

  Kod pocztowy, miasto

  Ulica, nr lokalu

  Strona www

  DANE UCZESTNIKA

  Imię

  Nazwisko

  Stanowisko

  e-mail

  Telefon

  Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne. Szkolenie organizowane w ramach projektu „Enterprise Europe Network - Wsparcie dla biznesu w zasięgu ręki”, który jest finansowany przez Komisję Europejską oraz budżet państwa.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym przez Warmińsko– Mazurską Agencję Rozwoju Regionalnego Spółkę Akcyjną w Olsztynie, Pl. Gen. Józefa Bema 3, 10-516 Olsztyn (dalej: Spółka), w celu organizacji danego szkolenia.

  Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z informacjami dotyczącym przetwarzania moich danych osobowych. Treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych dostępna pod linkiem.

  Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu zgłoszeniowym w bazie klientów Spółki, w celu umożliwienia kontaktu oraz otrzymywania elektronicznego newslettera, aktualnych informacji i ofert dotyczących różnych form bezpośredniego wsparcia dla prowadzonej przez Państwa działalności, w szczególności w formie dotacji, udzielania pożyczek na rozwój działalności, doradztwa w różnorodnych formach i zakresie oraz organizowania i prowadzenia szkoleń, konferencji, spotkań B2B, misji gospodarczych. Treść informacji dla subskrybentów newsletter EEN dostępna pod linkiem.

  powrót

  KALENDARZ WYDARZEŃ

  PRZYDATNE LINKI

  EEN Olsztyn 2023
  X

  Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.