Ośrodek Enterprise Europe Network wraz z Agencją Rozwoju Przemysłu S.A. serdecznie zapraszają przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego do uczestnictwa w  webinarium. Webinarium odbywa się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2023. 

 

Kiedy? 15 listopada 2023 r. o godzinie 10:00

Gdzie? Wydarzenie odbędzie się na platformie WEBEX

Co będzie na programie?

10:00 – 10:10 – Przywitanie uczestników

10:10 – 10:30 – Enterprise Europe Network – usługi na rzecz wsparcia internacjonalizacji oraz zrównoważonego rozwoju firm – Patrycja Kaczmarczyk, Kierownik Projektu EEN przy WMARR S.A. w Olsztynie

10:30 – 10:45 – WaMa Innovation HUB – polskie firmy na ścieżce transformacji cyfrowej – przedstawienie założeń projektu – Patrycja Kaczmarczyk, Ekspert w projekcie WaMa Innovation HUB

10:45 – 11:10 – Dig.IT – Granty na Cyfryzację dla MŚP – Andrzej Domański, Dyrektor Biura Projektów Innowacyjnych ARP S.A.

11:10 – 11:40 – ARP S.A. Partnerem w Biznesie. Oferta finansowa – Aleksandra Pliszka, Ekspert ARP S.A.

11:40 – 11:45 – Zakończenie spotkania

 

Dlaczego warto wziąć udział w webinarium?

 • To doskonała okazja do zdobycia wartościowej wiedzy i wskazówek od doświadczonych ekspertów. Dowiesz się, jakie są najnowsze trendy i praktyki w dziedzinach związanych z rozwojem firmy.
 • Webinarium to także dobre miejsce do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Możesz poznać innych przedsiębiorców, ekspertów i potencjalnych partnerów, co może przynieść korzyści w przyszłości.
 • Tematy poruszane podczas webinarium, takie jak internacjonalizacja, cyfryzacja i digitalizacja, są kluczowe dla rozwoju nowoczesnych firm.
 • Dzięki wsparciu instytucji takich jak EEN, EDIH i ARP, możesz zdobyć przewagę konkurencyjną.

 

Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie do dnia 14.11.2023 r. poniższego formularza rejestracyjnego. 

Serdecznie zapraszamy!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

  DANE PRZEDSIĘBIORSTWA

  Nazwa firmy

  Kod pocztowy, miasto

  Ulica, nr lokalu

  Strona www

  DANE UCZESTNIKA

  Imię

  Nazwisko

  Stanowisko

  e-mail

  Telefon

  Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne. Szkolenie organizowane w ramach projektu „Enterprise Europe Network - Wsparcie dla biznesu w zasięgu ręki”, który jest finansowany przez Komisję Europejską oraz budżet państwa.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym przez Warmińsko– Mazurską Agencję Rozwoju Regionalnego Spółkę Akcyjną w Olsztynie, Pl. Gen. Józefa Bema 3, 10-516 Olsztyn (dalej: Spółka), w celu organizacji danego szkolenia.

  Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z informacjami dotyczącym przetwarzania moich danych osobowych. Treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych dostępna pod linkiem.

  Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu zgłoszeniowym w bazie klientów Spółki, w celu umożliwienia kontaktu oraz otrzymywania elektronicznego newslettera, aktualnych informacji i ofert dotyczących różnych form bezpośredniego wsparcia dla prowadzonej przez Państwa działalności, w szczególności w formie dotacji, udzielania pożyczek na rozwój działalności, doradztwa w różnorodnych formach i zakresie oraz organizowania i prowadzenia szkoleń, konferencji, spotkań B2B, misji gospodarczych. Treść informacji dla subskrybentów newsletter EEN dostępna pod linkiem.

  powrót

  KALENDARZ WYDARZEŃ

  PRZYDATNE LINKI

  EEN Olsztyn 2023
  X

  Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.